جنبش سبز علوی ‌رنگ سبز را از گروه‌های ضد‌انقلاب‌ پس می‌گیرد‌

خبرگزاری فارس: عضو شورای مركزی جامعه روحانیت مبارز گفت: ما باید با احیای جنبش سبز علوی در جامعه، استفاده از رنگ سبز را به عنوان حربه از دست سوء استفاده‌كنندگان و دزدها بازپس گیریم و با اشاعه آن در جامعه در راستای صیانت از تقدس این رنگ اقدام كنیم.‌


حجت‌الاسلام والمسلمین جعفر شجونی در گفتگو با خبرنگار فارس در همدان با اشاره به وقایع پس از انتخابات اظهار داشت: برنامه‌ریزان و طراحان فتنه اخیر در كشور مثلث شوم و یار بیگانه هستند چرا كه به دورغ صحبت از همراهی با مواضع امام راحل (ره) كردند ولی در عمل از یادگارهای وی كه همان رهبری، شورای نگهبان و قانون اساسی است، تبعیت نكردند.
وی با اشاره به مصاحبه میرحسین موسوی با سایت جماران افزود: آقایان فكر می‌كنند اگر نام یك سایت را جماران بگذارند، مردم فكر می‌كنند این سایت به حضرت امام ارتباط دارد اما مردم آگاهند و آنها به هیچ وجه ‌نمی‌توانند از نام بیت امام سوء استفاده كنند و از سوی دیگر نیز جماران نیز تنها با حضور امام خمینی(ره) جماران است.
عضو شورای مركزی جامعه روحانیت مبارز با اشاره به بصیرت رهبر فرزانه انقلاب اضافه كرد: خدای متعال با لطف خود و با عنایت رهبری فرزانه به ایران اسلامی، ملت را از فتنه‌ها نجات داده و موجب اعتلای بیش از پیش آن را فراهم كرده كه توجه به تبعیت از وی تضمین‌كننده سلامت نظام اسلامی است.
وی تنها راه بازگشت جریان فتنه به دامان مردم را پیروی از خط ولایت فقیه دانست و گفت: بیانیه‌های این جریان و جنبش به اصطلاح سبز آن‌ها هیچ تأثیری در جامعه ندارد چرا كه این افراد روز به روز در حال ریزش بیشتر هستند و تنها با توبه واقعی می‌توانند به دامان ملت ایران بازگردند.
شجونی با بیان اینكه مردم ما نشان داده‌اند كه تابع ولایت فقیه هستند، ابراز داشت: اكثریت اقشار مختلف جامعه اعم از بسیجیان، روحانیت، دانشجویان و... تبعیت از راه و روش رهبر انقلاب را تنها راه اعتلای نظام می‌دانند و تاكنون از امتحانات الهی به خوبی بیرون آمده‌اند.
وی با تأكید بر لزوم احیای جنبش سبز علوی در جامعه خاطرنشان كرد: ما باید با احیای این جنبش در جامعه، استفاده از رنگ سبز را به عنوان حربه از دست سوء استفاده‌كنندگان و دزدها باز پس گیریم و با اشاعه آن در جامعه در راستای مقابله با زیاده‌خواهی‌های آن‌ها و صیانت از تقدس این رنگ اقدام كنیم.