دیگه جنبش سبز به دورغهای پی در پی اش معروف شده است

ودر این روزها هم که بعد از جریان هتک حرمت روز عاشورا این جنبش ویارانش اوضاع بدی پیدا کرده اند دست به دامان گروهها وتشکل های دانشجویی شده اند.

اما داستانی که این روزها برسر زبانها افتاده زندانیان دروغینی است که ساخته وپرداخته یه عده انسان روان پریش است.

مثلا اعلام می شود كه محمد باقریان دستگیر شده است در حالیكه وی كاملا به زندگی و امورات شخصی اش مشغول است و به زندان نرفته است.

یا خبر جعلی در باره فرشاد مومنی نیز بسرعت از سوی وی تكذیب شده و وی نیز بازداشت نشده است ، درحالی كه برخی از سایتها مدام درباره دستگیری خیال پردازانه این افراد خبر سازی میكنند.

دراین رابطه نیاز به تحریك افكار دانشجویان و ایجاد بازی های احساسی متوجه نشر اخبار كار آمد است.

این اخبار در حال حاضر مربوط به مساله ای كه ما آنرا پروژه دستگیر سازی های دروغین نامگذاری كرده ایم.

دراین پروژه كه بر مبنای دروغ های رنگین مخملی های سبز استوار است ، برخی از باصطلاح مورد اعتماد ترین سایتهای هوادار اغتشاشات نظیر خبرنامه امیر كبیر و روز آنلاین و بعضی از وبلاگهای ساكن سایت بالاترین ، آنرا كلید زده و مدیریت میكنند.(البته از رسانه هایی كه مخارج آنها را فرانسه در حمایت از سازمان منافقین ، كانادا و اسرائیل در حمایت از انگیزه های نژاد پرستانه و انگلوساكسونیزه و پولهای باد آورده و حرام اندر حرام اعضای گروهك غیر قانونی نهضت آزادی ، تامین می شود نباید بیش ازین انتظاری داشت)

حتی پیش ازین ها نیز اعلام شد كه سورنا هاشمی و علیرضا فیروزی و همچنین موسوی تبریزی بعنوان رئیس مجمع محققین و مدرسین حوزه علمیه نیز دستگیر شده اند كه با گذشت تنها چند ساعت این موضوع توسط خانواده های افراد تكذیب شد.

اما استراتژی سبزها دراین باره چیست؟

سركردگان كودتای سبز بر این باورند كه محیط های دانشجویی بنابر دلایلی می تواند بهترین پایگاه برای ادامه بحران در كشور باشد.

این گروه در جلسات درون تشكیلاتی و محفلی خود تاكید كرده اند دانشجویان ورودی جدید بدلیل نا آشنایی با مسائل دانشگاهها و محیط های صنفی و سیاسی دراین محافل میتوانند بسرعت در خدمت گروههای رادیكال و تند رویی قرار بگیرند كه امثال خبرنامه امیر كبیر ، سایت وابسته به سازمان منافقین آنها را پشتیبانی و هدایت و حمایت میكند.

همچنین این سركردگان چنین تصور میكنند كه بخش عمده دانشگاهیان بعلت تحصیلات بالا تر نسبت به سایر اقشار جامعه بیشتر با گرایش های غرب مدارانه میر حسین و دوستانش همراهی میكنند كه این نیز تحلیل نا صواب و كاملا غلطی است.

حداقل كنش دانشجویان در روز ۱۶ آذر امسال در دانشگاه تهران و حضور هزاران نفری دانشجویان ارزشی نشان داد این فرضیات خزان زده و بی اعتبار هستند.

البته دراینكه برخی افراد در محیط های خارج از دانشگاه بدلیل فعالیت های غیر قانونی و ضدامنیتی ممكن است دستگیر شده باشند و احیانا دانشجو و یا دست اندركار در امور آموزش عالی كشور هم باشند تردیدی نیست ، بالاخره ستاد كودتای سبز در دانشگاهها هم نفراتی را داشته است كه انتظار مردم برخورد قاطع با همه انان است ، اما نسبت دادن این فضا به كلیت محیط دانشگاهی كشور دروغی محض است.

هدف ازین پروژه بدون تردید اخلال در امورات دانشگاهها و ایجاد وقفه در روند فعالیت محیط های علمی كشور است كاری كه در درجه اول به زیان دانشجویان و سپس كلیات نظام آموزش عالی كشور تمام می شود.

اینها یعنی تحمیل هزینه به سیستم كشور و هزینه هایی كه مسلما نه نهضت آزادی و نه ستاد مخملی هاس آقای موسوی پاسخ آنرا نخواهند داد كما اینكه در موارد مشابه هم نداده اند.

در هر حال دانشجویان بیدار هستند و فریب بازی های ابلهانه مشتی سود جو و شكست خورده گان سیاسی را نخواهند خورد.

www.zanemroz1714.blogfa.com