مردم تهران امروز در تجمع چندین میلیون نفری خود حماسه تاریخی و كم نظیری خلق كردند و بار دیگر با حضرت آیت الله خامنه ای تجدید بیعت كرده و انزجار خود را از هتك حرمت به عاشورای حسینی (ع) اعلام كردند.


  راهپیمایی تجمع بزرگ عاشواییان كه در اعتراض به حرمت شكنی روز عاشورا از ده ها خیابان تهران به سمت میدان انقلاب اسلامی و چند ساعت قبل از ساعت اعلام شده آغاز شده بود، با شعارهایی همچون «اینهمه لشكر آمده به عشق رهبر آمده»،«مرگ بر ضد ولایت فقیه»، «خامنه ای خمینی دیگر است،ولایتش ولایت حیدر است»،«ما اهل كوفه نیستیم جون می دیم و می ایستیم»«سبز فقط سبز علی،لعنت به سبز اموی»،«وای اگر خامنه ای حكم جهادم دهد ارتش دنیا نتواند كه جوابم دهد» توام بود.
جمیعیت عاشورائیان به حدی بود كه از نخستین ساعات بعد از ظهر امروز مسیر‌های منتهی به میدان انقلاب و خود میدان مملو از جمعیت شد و تردد راهپیمایان را به سختی میسر می كرد.
راهپیمایان كه در میان آنان از تمامی قشرهای جامعه به چشم می‌خورد، با سر دادن شعارهای كوبنده و انقلابی ، خشم خود را از اهانت كنندگان به ساحت عاشورا و عوامل و سران فتنه‌های اخیر اعلام كردند.
راهپیمان خشم انقلابی خود را نسبت به حوادث ضد انقلابی و فتنه‌گری‌های اخیر نشان دادند.
جمعیت چندین میلیون نفری راهپیمایان همچنین ضمن سر دادن شعارهایی در محكومیت فتنه‌های اخیر خواهان برخورد قاطعانه دستگاه‌ قضایی با آشوبگران و اغتشاشگران و سران فتنه شدند.